Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402P16NHT000
MLG0402P16NHT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 16NH 140MA 2.7 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLG0402P16NHT000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P16NHT000 MLG0402P16NHT000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en-1099299.pdf Fixed Inductors 16 NH 3%