Продукція > TDK > MLG0402P1N3ST000
MLG0402P1N3ST000
MLG0402P1N3ST000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD IND 01005 1.3nH Hi-Q SMD RF IND
на замовлення 19840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P1N3ST000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf Description: FIXED IND 1.3NH 250MA 600 MOHM