Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402P20NHT000
MLG0402P20NHT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 20NH 200MA 3 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD IND 01005 20nH Hi-Q SMD RF IND.
Інші пропозиції MLG0402P20NHT000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P20NHT000 MLG0402P20NHT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 01005 20nH Hi-Q SMD RF IND