Продукція > TDK > MLG0402P24NHT000
MLG0402P24NHT000
MLG0402P24NHT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD IND 01005 24nH Hi-Q SMD RF IND
на замовлення 19970 шт:
термін постачання 105-114 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P24NHT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf Description: FIXED IND 24NH 200MA 3.2 OHM SMD