Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402P2N2BT000
MLG0402P2N2BT000
MLG0402P2N2BT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 700 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD IND 01005 2.2nH Hi-Q SMD RF IND.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P2N2BT000 MLG0402P2N2BT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 01005 2.2nH Hi-Q SMD RF IND