Продукція > TDK > MLG0402P2N2ST000
MLG0402P2N2ST000
MLG0402P2N2ST000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD IND 01005 2.2nH Hi-Q SMD RF IND
на замовлення 19883 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P2N2ST000 MLG0402P2N2ST000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf Description: FIXED IND 2.2NH 200MA 700 MOHM