Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402P5N6ST000
MLG0402P5N6ST000
MLG0402P5N6ST000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 5.6NH 140MA 1.5 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P5N6ST000 MLG0402P5N6ST000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en-1099299.pdf Fixed Inductors 5.6 NH +-.3NH