Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402P6N2ST000
MLG0402P6N2ST000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.2NH 140MA 1.5 OHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLG0402P6N2ST000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P6N2ST000 MLG0402P6N2ST000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en-1099299.pdf Fixed Inductors 6.2 NH +/- .3NH