Продукція > TDK > MLG0402P7N5HT000
MLG0402P7N5HT000
MLG0402P7N5HT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD IND 01005 7.5nH Hi-Q SMD RF IND
на замовлення 19599 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P7N5HT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf Description: FIXED IND 7.5NH 140MA 1.7 OHM