Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402P8N2HT000
MLG0402P8N2HT000
MLG0402P8N2HT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 8.2NH 140MA 1.8 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors IND 01005 8.2nH Hi-Q SMD RF IND.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P8N2HT000 MLG0402P8N2HT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf?ref_disty=digikey Fixed Inductors IND 01005 8.2nH Hi-Q SMD RF IND