Продукція > TDK > MLG0402P8N2JT000
MLG0402P8N2JT000
MLG0402P8N2JT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD IND 01005 8.2nH Hi-Q SMD RF IND
на замовлення 19935 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P8N2JT000 MLG0402P8N2JT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 8.2NH 140MA 1.8 OHM