Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402P9N1HT000
MLG0402P9N1HT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 9.1NH 140MA 1.8 OHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MLG0402P9N1HT000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402P9N1HT000 MLG0402P9N1HT000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlg0402p_en-1099299.pdf Fixed Inductors 9.1 NH 3%