Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402Q12NHT000
MLG0402Q12NHT000
MLG0402Q12NHT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 12NH 140MA 2.4 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук