Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402Q18NHT000
MLG0402Q18NHT000
MLG0402Q18NHT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 18NH 140MA 2.8 OHM SMD
Написати відгук