Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402Q22NHT000
MLG0402Q22NHT000
MLG0402Q22NHT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 22NH 130MA 3.2 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук