Продукція > TDK > MLG0402Q27NHT000
MLG0402Q27NHT000
MLG0402Q27NHT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD -
на замовлення 18530 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27NH 120MA 3.5 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402Q27NHT000 MLG0402Q27NHT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en.pdf Description: FIXED IND 27NH 120MA 3.5 OHM SMD