Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402Q2N1BT000
MLG0402Q2N1BT000
MLG0402Q2N1BT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.1NH 200MA 700 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402Q2N1BT000 MLG0402Q2N1BT000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf Fixed Inductors 2.1 NH +/-.1NH EIA=01