Продукція > TDK CORPORATION > MLG0402Q3N2BT000
MLG0402Q3N2BT000
MLG0402Q3N2BT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.2NH 200MA 1 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402Q3N2BT000 MLG0402Q3N2BT000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf Fixed Inductors 3.2 NH +/-.1NH EIA=01