Продукція > TDK > MLG0402Q3N6ST000
MLG0402Q3N6ST000
MLG0402Q3N6ST000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD
на замовлення 19743 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.6NH 180MA 1.1OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Q @ Freq: 2 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 01005 (0402 Metric), Height - Seated (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Inductance: 3.6 nH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0402Q3N6ST000 MLG0402Q3N6ST000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en.pdf Description: FIXED IND 3.6NH 180MA 1.1OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Q @ Freq: 2 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 01005 (0402 Metric)
Height - Seated (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.6 nH
Current Rating (Amps): 180 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 2 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 3.6 nH
Current Rating (Amps): 180 mA