Продукція > TDK > MLG0603P11NHT000
MLG0603P11NHT000
MLG0603P11NHT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD IND 0201 11nH Hi-Q SMD RF IND
на замовлення 5670 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P11NHT000 MLG0603P11NHT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf Description: FIXED IND 11NH 250MA 1 OHM SMD