Продукція > TDK > MLG0603P11NJTD25
MLG0603P11NJTD25
MLG0603P11NJTD25 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors IND 0201 11nH Hi-Q AEC Q200 RF IND
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P11NJTD25 MLG0603P11NJTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf Description: FIXED IND 11NH 250MA 1 OHM SMD
товару немає в наявності