Продукція > TDK CORPORATION > MLG0603P13NHTD25
MLG0603P13NHTD25
MLG0603P13NHTD25 TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 13NH 250MA 1.1 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD IND 0201 13nH Hi-Q AEC Q200 RF IND.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P13NHTD25 MLG0603P13NHTD25 Виробник : TDK RF Inductors - SMD IND 0201 13nH Hi-Q AEC Q200 RF IND