Продукція > TDK > MLG0603P13NJT000
MLG0603P13NJT000
MLG0603P13NJT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MLG0603P13NJT000 - Multilayer-Induktivität, 13 nH, 1.1 ohm, 3.2 GHz, 250 mA, 0201 [Metrisch 0603], MLG-P Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 13nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0201 [Metrisch 0603]
DC-Widerstand, max.: 1.1ohm
Eigenresonanzfrequenz: 3.2GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik, nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLG-P Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 12950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLG0603P13NJT000 - Multilayer-Induktivität, 13 nH, 1.1 ohm, 3.2 GHz, 250 mA, 0201 [Metrisch 0603], MLG-P Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.3mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 13nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0201 [Metrisch 0603], DC-Widerstand, max.: 1.1ohm, Bauform - Induktivität: 0201 [Metrisch 0603], Eigenresonanzfrequenz: 3.2GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, nicht magnetisch, DC-Nennstrom: 250mA, Eigenresonanzfrequenz, min.: 3.2GHz, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLG-P Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P13NJT000 MLG0603P13NJT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf Description: TDK - MLG0603P13NJT000 - Multilayer-Induktivität, 13 nH, 1.1 ohm, 3.2 GHz, 250 mA, 0201 [Metrisch 0603], MLG-P Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.3mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 13nH
Induktivitätstoleranz: 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.1ohm
Bauform - Induktivität: 0201 [Metrisch 0603]
Eigenresonanzfrequenz: 3.2GHz
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 250mA
Eigenresonanzfrequenz, min.: 3.2GHz
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLG-P Series
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 209
MLG0603P13NJT000 MLG0603P13NJT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf Description: FIXED IND 13NH 250MA 1.1 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Q @ Freq: 14 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 3.2GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Inductance: 13 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
Мінімальне замовлення: 34
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 14 @ 500MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 13 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
товару немає в наявності
MLG0603P13NJT000 MLG0603P13NJT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0201 13nH Hi-Q SMD RF IND