Продукція > TDK CORPORATION > MLG0603P15NHTD25
MLG0603P15NHTD25
MLG0603P15NHTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15NH 250MA 1.2 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD IND 0201 15nH Hi-Q AEC Q200 RF IND.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P15NHTD25 MLG0603P15NHTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0201 15nH Hi-Q AEC Q200 RF IND