Продукція > TDK CORPORATION > MLG0603P16NHTD25
MLG0603P16NHTD25
MLG0603P16NHTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 16NH 200MA 1.2 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 16nH 1.2ohms 200mA +/-3% HF AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P16NHTD25 MLG0603P16NHTD25 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en-918284.pdf Fixed Inductors 16nH 1.2ohms 200mA +/-3% HF AEC-Q200