Продукція > TDK CORPORATION > MLG0603P1N4CT000
MLG0603P1N4CT000
MLG0603P1N4CT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.4NH 800MA 90MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Q @ Freq: 14 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 1.4 nH
Current Rating (Amps): 800 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.4NH 800MA 90MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Q @ Freq: 14 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 1.4 nH, Current Rating (Amps): 800 mA.