Продукція > TDK > MLG0603P1N6BTD25
MLG0603P1N6BTD25
MLG0603P1N6BTD25 TDK
inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD IND 0201 1.6nH Hi-Q AEC Q200 RF IND
на замовлення 14753 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P1N6BTD25 MLG0603P1N6BTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf Description: FIXED IND 1.6NH 700MA 100 MOHM