Продукція > TDK CORPORATION > MLG0603P1N6CT000
MLG0603P1N6CT000
MLG0603P1N6CT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.6NH 700MA 100MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.2nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 14 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.6 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 25642 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.6NH 700MA 100MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 14 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Inductance: 1.6 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P1N6CT000 MLG0603P1N6CT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0201 1.6nH Hi-Q SMD RF IND
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
MLG0603P1N6CT000 MLG0603P1N6CT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf Description: FIXED IND 1.6NH 700MA 100MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2nH
Type: Multilayer
Q @ Freq: 14 @ 500MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 1.6 nH
Current Rating (Amps): 700 mA