Продукція > TDK CORPORATION > MLG0603P1N6CTD25
MLG0603P1N6CTD25
MLG0603P1N6CTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.6NH 700MA 100 MOHM
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD IND 0201 1.6nH Hi-Q AEC Q200 RF IND.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P1N6CTD25 MLG0603P1N6CTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf Description: FIXED IND 1.6NH 700MA 100 MOHM
MLG0603P1N6CTD25 MLG0603P1N6CTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0201 1.6nH Hi-Q AEC Q200 RF IND