Продукція > TDK CORPORATION > MLG0603P1N9BTD25
MLG0603P1N9BTD25
MLG0603P1N9BTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.9NH 600MA 100 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.9nH 100mohms 600mA +/-0.1nH HF AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P1N9BTD25 MLG0603P1N9BTD25 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en-918284.pdf Fixed Inductors 1.9nH 100mohms 600mA +/-0.1nH HF AEC-Q200