Продукція > TDK > MLG0603P20NHT000
MLG0603P20NHT000
MLG0603P20NHT000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 20NH 150MA 1.9 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max
Q @ Freq: 14 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 2.2GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 20 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 20NH 150MA 1.9 OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max, Q @ Freq: 14 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 2.2GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 20 nH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P20NHT000 MLG0603P20NHT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0201 20nH Hi-Q SMD RF IND
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
MLG0603P20NHT000 MLG0603P20NHT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en.pdf Description: FIXED IND 20NH 150MA 1.9 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 14 @ 500MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 20 nH
Current Rating (Amps): 150 mA