Продукція > TDK CORPORATION > MLG0603P20NHTD25
MLG0603P20NHTD25
MLG0603P20NHTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 20NH 150MA 1.9 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD IND 0201 20nH Hi-Q AEC Q200 RF IND.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P20NHTD25 MLG0603P20NHTD25 Виробник : TDK inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0201 20nH Hi-Q AEC Q200 RF IND