Продукція > TDK CORPORATION > MLG0603P4N3HTD25
MLG0603P4N3HTD25
MLG0603P4N3HTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_high-frequency_mlg0603p_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.3NH 350MA 400 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4.3nH 400mohms 350mA +/-3% HF AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603P4N3HTD25 MLG0603P4N3HTD25 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en-918284.pdf Fixed Inductors 4.3nH 400mohms 350mA +/-3% HF AEC-Q200