Продукція > TDK > MLG0603S4N7ST000
MLG0603S4N7ST000
MLG0603S4N7ST000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlg0603s_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD IND 0201 4.7nH StdQ SMD RF IND
на замовлення 28493 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 450MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 450mOhm Max, Q @ Freq: 5 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 4.5GHz, Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603S4N7ST000 MLG0603S4N7ST000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg0603s_en.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 450MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 4.5GHz
Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
MLG0603S4N7ST000 MLG0603S4N7ST000 Виробник : TDK mlg0603s4n7st000.pdf Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.0047uH 0.3nH 100MHz 5Q-Factor Ceramic 0.3A 0.45Ohm DCR 0201 T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 300 mA