Продукція > TDK > MLG0603S4N7STD25
MLG0603S4N7STD25
MLG0603S4N7STD25 TDK
mlg0603s4n7std25.pdf
Виробник: TDK
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.0047uH 0.3nH 100MHz 5Q-Factor Ceramic 0.3A 0.45Ohm DCR 0201 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 450MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 450mOhm Max, Q @ Freq: 5 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 4.5GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG0603S4N7STD25 MLG0603S4N7STD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_high-frequency_mlg0603s_en.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 300MA 450MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 4.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
товару немає в наявності
MLG0603S4N7STD25 MLG0603S4N7STD25 Виробник : TDK inductor_automotive_high-frequency_mlg0603s_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0201 4.7nH StdQ AEC Q200 RF IND