Продукція > TDK CORPORATION > MLG1005SR18JT000
MLG1005SR18JT000
MLG1005SR18JT000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlg1005s_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 180NH 150MA 3.8OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.8Ohm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 500MHz
Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 150MA 3.8OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.8Ohm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 500MHz, Material - Core: Ceramic, Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLG1005SR18JT000 MLG1005SR18JT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlg1005s_en.pdf Description: FIXED IND 180NH 150MA 3.8OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
MLG1005SR18JT000 MLG1005SR18JT000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlg1005s_en.pdf RF Inductors - SMD IND 0402 180nH StdQ SMD RF IND