Продукція > TDK CORPORATION > MLJ1005WR18JT000
MLJ1005WR18JT000
MLJ1005WR18JT000 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlj1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 180NH 400MA 580MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 580mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 320MHz
Current - Saturation (Isat): 300mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 400MA 580MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 580mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 320MHz, Current - Saturation (Isat): 300mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLJ1005WR18JT000 MLJ1005WR18JT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlj1005_en.pdf Description: FIXED IND 180NH 400MA 580MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
Q @ Freq: 15 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
MLJ1005WR18JT000 MLJ1005WR18JT000 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlj1005_en.pdf RF Inductors - SMD 0402 180nH 5% 0.58ohm 300mA