Продукція > TDK > MLJ1005WR39KT000
MLJ1005WR39KT000
MLJ1005WR39KT000 TDK
inductor_commercial_standard_mlj1005_en.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Multi-Layer 0.39uH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 0.3A 0.97Ohm DCR 0402 T/R
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук