Продукція > TDK CORPORATION > MLJ1608WGCR56NTD25
MLJ1608WGCR56NTD25
MLJ1608WGCR56NTD25 TDK Corporation
MLJ1608-G%20Type_DS.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: INDUCTORS FOR AUTOMOTIVE, FOR PO
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLJ1608WGCR56NTD25 - Multilayer-Induktivität, 560 nH, 0.7 ohm, 500 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLJ-G Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 560nH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 30%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608], DC-Widerstand, max.: 0.7ohm, Eigenresonanzfrequenz: -, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Ferrit, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLJ-G Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLJ1608WGCR56NTD25 MLJ1608WGCR56NTD25 Виробник : TDK MLJ1608-G%20Type_DS.pdf Description: TDK - MLJ1608WGCR56NTD25 - Multilayer-Induktivität, 560 nH, 0.7 ohm, 500 mA, 0603 [Metrisch 1608], MLJ-G Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 560nH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0603 [Metrisch 1608]
DC-Widerstand, max.: 0.7ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLJ-G Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 560nH
Induktivitätstoleranz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.7ohm
Eigenresonanzfrequenz: -
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Ferrit
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLJ-G Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 42
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 560 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Мінімальне замовлення: 13
MLJ1608WGCR56NTD25 MLJ1608WGCR56NTD25 Виробник : TDK MLJ1608-G%20Type_DS.pdf RF Inductors - SMD 1608 0.56uH 30% 0.45ohm 500mA