Продукція > TDK > MLJ1608WR33JT000
MLJ1608WR33JT000
MLJ1608WR33JT000 TDK
2724079.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MLJ1608WR33JT000 - Multilayer-Induktivität, geschirmt, 330 nH, 0.32 ohm, 230 MHz, 500 mA, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 330nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.32ohm
Eigenresonanzfrequenz: 230MHz
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLJ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 160 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 500MA 312 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 312mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 230MHz, Current - Saturation (Isat): 650mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLJ1608WR33JT000 MLJ1608WR33JT000 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlj1608_en.pdf Description: FIXED IND 330NH 500MA 312 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 312mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 230MHz
Current - Saturation (Isat): 650mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 3663 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
MLJ1608WR33JT000 MLJ1608WR33JT000 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlj1608_en.pdf RF Inductors - SMD 330nH 0.24ohms 650mA 5% 230MHz
Мінімальне замовлення: 26
MLJ1608WR33JT000 MLJ1608WR33JT000 Виробник : TDK 2724079.pdf Description: TDK - MLJ1608WR33JT000 - Multilayer-Induktivität, geschirmt, 330 nH, 0.32 ohm, 230 MHz, 500 mA, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 330nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.32ohm
Eigenresonanzfrequenz: 230MHz
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLJ Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 160 шт:
Мінімальне замовлення: 58
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
товару немає в наявності
MLJ1608WR33JT000 Виробник : TDK MLJ1608.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 0603; 330nH; 650mA; R: 320mΩ; ±5%; -55÷125°C
Type of inductor: ferrite
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Inductance: 0.33µH
Operating current: 0.65A
Resistance: 0.32Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 320MHz
Operating temperature: -55...125°C