Продукція > TDK CORPORATION > MLJ1608WR39KT000
MLJ1608WR39KT000
MLJ1608WR39KT000 TDK Corporation
inductor_commercial_standard_mlj1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 390NH 450MA 364MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 364mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 210MHz
Current - Saturation (Isat): 600mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 450 mA
на замовлення 3756 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 450MA 364MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 364mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 210MHz, Current - Saturation (Isat): 600mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLJ1608WR39KT000 MLJ1608WR39KT000 Виробник : TDK inductor_commercial_standard_mlj1608_en.pdf RF Inductors - SMD 390nH 0.28ohms 600mA 10% 210MHz
на замовлення 868 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
MLJ1608WR39KT000 MLJ1608WR39KT000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_standard_mlj1608_en.pdf Description: FIXED IND 390NH 450MA 364MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 35 @ 25MHz
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 450 mA