Продукція > TDK CORPORATION > MLK0603L1N8ST000
MLK0603L1N8ST000
MLK0603L1N8ST000 TDK Corporation
MLK0603%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.8NH 300MA 270MOHM SM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 270mOhm Max
Q @ Freq: 6 @ 300MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 951 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8NH 300MA 270MOHM SM, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 270mOhm Max, Q @ Freq: 6 @ 300MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Inductance: 1.8 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK0603L1N8ST000 MLK0603L1N8ST000 Виробник : TDK MLK0603%20Series.pdf Fixed Inductors IND 0201 1.8nH HSRF SMD RF IND
на замовлення 15000 шт:
MLK0603L1N8ST000 MLK0603%20Series.pdf
MLK0603L1N8ST000 MLK0603L1N8ST000 Виробник : TDK Corporation MLK0603%20Series.pdf Description: FIXED IND 1.8NH 300MA 270MOHM SM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 6 @ 300MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1.8 nH
Current Rating (Amps): 300 mA