Продукція > TDK > MLK1005S18NJTD25
MLK1005S18NJTD25
MLK1005S18NJTD25 TDK
inductor_automotive_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK
RF Inductors - SMD SUGGESTED ALTERNATE MLG1005S18NJTD25
на замовлення 2255 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005S18NJTD25 MLK1005S18NJTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 18NH 250MA 600 MOHM