Продукція > TDK CORPORATION > MLK1005S1N3STD25
MLK1005S1N3STD25
MLK1005S1N3STD25 TDK Corporation
inductor_automotive_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.3NH 500MA 150MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 1.3 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 9871 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.3NH 500MA 150MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Q @ Freq: 5 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 1.3 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005S1N3STD25 MLK1005S1N3STD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 1.3NH 500MA 150MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Type: Multilayer
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1.3 nH
Current Rating (Amps): 500 mA