Продукція > TDK CORPORATION > MLK1005S39NJTD25
MLK1005S39NJTD25
MLK1005S39NJTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 39NH 200MA 1 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 2GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLK1005S39NJTD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, 39 nH, 1 ohm, 2 GHz, 200 mA, 0402 [Metrisch 1005], MLK Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 39nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], DC-Widerstand, max.: 1ohm, Eigenresonanzfrequenz: 2GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Nicht magnetisch, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLK Series, productTraceability: No, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 10000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
MLK1005S39NJTD25 MLK1005S39NJTD25 Виробник : TDK TDKC-S-A0007110502-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MLK1005S39NJTD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, 39 nH, 1 ohm, 2 GHz, 200 mA, 0402 [Metrisch 1005], MLK Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 39nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
DC-Widerstand, max.: 1ohm
Eigenresonanzfrequenz: 2GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLK Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 25 шт:
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 39nH
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1ohm
Eigenresonanzfrequenz: 2GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLK Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 25 шт:
MLK1005S39NJTD25 MLK1005S39NJTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 39NH 200MA 1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 200 mA