Продукція > TDK > MLK1005S3N3STD25
MLK1005S3N3STD25
MLK1005S3N3STD25 TDK
TDKC-S-A0007110502-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: TDK
Description: TDK - MLK1005S3N3STD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, 3.3 nH, 0.22 ohm, 7 GHz, 400 mA, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 0.3nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
DC-Widerstand, max.: 0.22ohm
Eigenresonanzfrequenz: 7GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLK Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1207 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MLK1005S3N3STD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, 3.3 nH, 0.22 ohm, 7 GHz, 400 mA, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 3.3nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 0.3nH, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], DC-Widerstand, max.: 0.22ohm, Eigenresonanzfrequenz: 7GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Nicht magnetisch, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MLK Series, productTraceability: No, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005S3N3STD25 MLK1005S3N3STD25 Виробник : TDK TDKC-S-A0007110502-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MLK1005S3N3STD25 - Multilayer-Induktivität, AEC-Q200, 3.3 nH, 0.22 ohm, 7 GHz, 400 mA, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3nH
Induktivitätstoleranz: ± 0.3nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.22ohm
Eigenresonanzfrequenz: 7GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MLK Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 61
Мінімальне замовлення: 22
MLK1005S3N3STD25 MLK1005S3N3STD25 Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 3.3NH 400MA 220MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 7GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
Мінімальне замовлення: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Type: Multilayer
Q @ Freq: 7 @ 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 400 mA