Продукція > TDK > MLK1005S3N6ST000
MLK1005S3N6ST000
MLK1005S3N6ST000 TDK
inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 3.6NH 400MA 250 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 7 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6.8GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 3.6 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
на замовлення 7691 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.6NH 400MA 250 MOHM, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 7 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 6.8GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 3.6 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005S3N6ST000 MLK1005S3N6ST000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en-918318.pdf Fixed Inductors 3.6 NH +.3NH
MLK1005S3N6ST000 MLK1005S3N6ST000 Виробник : TDK inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 3.6NH 400MA 250 MOHM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 7 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 3.6 nH
Current Rating (Amps): 400 mA