Продукція > TDK > MLK1005S56NJT
MLK1005S56NJT
MLK1005S56NJT TDK
mlk1005s56njt000.pdf
Виробник: TDK
Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.056uH 5% 100MHz 6Q-Factor Ceramic 0.2A 1.3Ohm DCR 0402 T/R
на замовлення 8288 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції MLK1005S56NJT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005S56NJT MLK1005S56NJT Виробник : TDK RF Inductors - SMD 0402 56nH 5%