Продукція > TDK CORPORATION > MLK1005S56NJTD25
MLK1005S56NJTD25
MLK1005S56NJTD25 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 56NH 200MA 1.3 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
на замовлення 7844 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56NH 200MA 1.3 OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max, Q @ Freq: 6 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.5GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Last Time Buy, Inductance: 56 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
MLK1005S56NJTD25 MLK1005S56NJTD25 Виробник : TDK mlk1005s56njtd25.pdf Inductor RF Chip Unshielded Multi-Layer 0.056uH 5% 100MHz 6Q-Factor Ceramic 0.2A 1.3Ohm DCR 0402 Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
MLK1005S56NJTD25 MLK1005S56NJTD25 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 56NH 200MA 1.3 OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 6 @ 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Last Time Buy
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 200 mA