MLK1005S5N6D
MLK1005S5N6D TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 5.6NH 400MA 300 MOHM
на замовлення 14020 шт:
Написати відгук
Дросель SMD, L = 5,6 нГн, Idc, А = 0,4, Точн, % = 0,5 нГн, Q = 7 @ 100 МГц, Rdc, мОм = 300, SRF, МГц = 6 700, Габ. розм, мм = 1,0 х 0,5 х 0,6, Конфіг. = 0402, Тексп, °С = -55...+125, Екранування = Ні, Тип осердя = Керамічне,... Група товару: Індуктивності, кількість в упаковці: 10000 шт.
Інші пропозиції MLK1005S5N6D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005S5N6D MLK1005S5N6D Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en-918318.pdf Fixed Inductors 0402 5.6nH 0.5nH Tol
MLK1005S5N6D MLK1005S5N6D Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 5.6NH 400MA 300 MOHM
MLK1005S5N6D Виробник : Murata MLK1005.pdf Дросель SMD, L = 5,6 нГн, Idc, А = 0,4, Точн, % = 0,5 нГн, Q = 7 @ 100 МГц, Rdc, мОм = 300, SRF, МГц = 6 700, Габ. розм, мм = 1,0 х 0,5 х 0,6, Конфіг. = 0402, Тексп, °С = -55...+125, Екранування = Ні, Тип осердя = Керамічне,... Група товару: Індуктивності